• Świetlica szkolna działa w godzinach 7.00 – 17.00
  • Organizacja zajęć w świetlicy umożliwia dzieciom rozwijanie zainteresowań oraz wspiera uczniów w odkrywaniu talentów.
  • Rodzice deklarują pisemnie (Karta Zgłoszenia) chęć korzystania przez dziecko z opieki świetlicowej.
  • Regulamin i program opiekuńczo – wychowawczy świetlicy jest dostępny dla rodziców w świetlicy.

PROPONUJEMY ZAJĘCIA :

- szachy

-zajęcia informatyczne

-warsztaty fotograficzne

-język angielski

-taniec Hip-Hop, Breakdance

-basen

-warsztaty plastyczne

-taniec- Zumba

-zajęcia doskonalące umiejętności polonistyczne i matematyczne